Prijmite pozvanie do sveta toho najlepšieho grilovania. Holandský výrobca OFYR používa tie najkvalitnejšie materiály na výrobu prvotriednych grilov, ktoré Vám budú dlhé roky spríjemňovať chvíle v kruhu blízkych a povýšia Vaše grilovanie na umenie.


Výnimočný dizajn

OFYR má jedinečne nápaditý, no hlavne patentovaný dizajn. Preto možno na trhu nájdete rôzne napodobeniny, ale žiadna z nich nemá také tepelné vlastnosti a neoplýva takým detailným spracovaním ako OFYR.
Pravý OFYR je tu pre Vás a poskytuje nenahraditeľný zážitok z Vášho grilovania.

OFYR treba vyskúšať, OFYR treba zažiť!


Dlhoročná trvácnosť za každých podmienok

Prestížne grily a doplnky OFYR Vám budú pri správnej údržbe OFYR slúžiť dlhé desaťročia. Vďaka použitiu tých najlepších materiálov ako sú Cordenová oceľ , teakové drevo či špičková keramika a mimoriadne kvalitnému spracovaniu holandského výrobcu, Vám OFYR zaručuje rovnakú funkčnosť a stály vzhľad po dlhé roky.

OFYR tu bude pre Vás dlhé roky…


Široké spektrum využitia

Grily OFYR majú takmer nevyčerpateľnú paletu využití.
Popustíte uzdu svojej fantázií a pripravte čo len chcete. Skvelú inšpiráciu Vám poskytnú naše videá alebo prepracovaná kniha OFYR COOKBOOK. Pripravíte na ňom chutné mäso, rozmanitú zeleninu, vajcia, pečivo, omáčky, chutney, dezerty…

Je len na Vás čo si pripravíte, Vy ste šéf!


OFYR na Vašom stole
OFYR TABL’O

OFYR TABL’O prináša kvalitu značky a zážitok priamo k Vám na stôl.
Je na Vás či budete na terase, na balkóne v záhradnom altánku. OFYR TABL’O tam bude s Vami. Pripravíte si ho na použitie už do 20 minút a vďaka špeciálnym kokosovým briketám, ktoré nespôsobujú žiaden zápach a majú skvelé výhrevné vlastnosti si pripravíte chutné jedlo priamo pred Vami. Opäť je na Vás či zvolíte Steaky na rozmaríne, špargľu balenú v šunke prosciutto, plnené šampiňóny či dokonca sladký zákusok.


Množstvo kvalitného príslušenstva


Pozrite si ako to vyzerá

Výnimočné momenty v kruhu blízkych

Čaro grilovania

Vy a Váš OFYR


Navštívte nás a vyberte si ten správny OFYR práve pre Vás!