Naši partneri

CAMINUS DESIGN

Firma Caminus Design, s.r.o. prináša krby najvyššej kvality a kompletné riešenia komínových systémov už takmer 30 rokov.

GROOF Bistro

V grill & cocktail bistre GROOF môžete zažiť grily OFYR a mnoho iných doplnkov z našej ponuky. Bistro GROOF nájdete v nákupnom centre NIVY na zelenej streche. GROOF ponúka skvelé jedlo grilované priamo pred Vami na terase, skvelé drinky a nezameniteľnú atmosféru.

FARMHOUSE

Svet grilovania sa nezaobíde bez tých najkvalitnejších mäsových produktov a poctivého mäsa slovenského pôvodu. Okrem vysokej kvality Vám sieť mäsiarstiev FARMHOUSE ponúkne aj priateľský prístup a ich mäsiari Vám vždy dobre poradia. Naviac sú Vám vďaka množstvu predajní po Bratislave vždy na blízku.

GARDEN EXPERTS

S firmou GARDEN EXPERTS spolupracujeme vždy, keď náš klient potrebuje pomoc so starostlivosťou o záhradu, úpravy terénu pri realizácií miesta pre gril či vonkajšiu kuchyňu alebo napríklad vybudovať spevnený plochu na umiestnenie OFYR-u.

MAMON

Firma MAMON, sa venuje realizácií špičkových pergol a oblasti tienenia. Svoje zákazky robia na kľúč, takže máte istotu, že bude o všetko prvotriedne postarané. No v ich ponuke nájdete napríklad aj modulárnu podlahu Gumideck, infraohrievače či iné doplnky, ktoré na vašej terase nemôžu chýbať.