Pri objednávke nad 300€ doprava zdarma

Doprava a platba

Na stránke www.GRILLTIME.sk môže kupujúci uhradiť objednávku nasledujúcimi spôsobmi:

Prijímame platbu platobnými kartami VISA, MASTER CARD alebo prostredníctvom APPLE PAY

Platbu môžete vykonať úhradou faktúry ktorú po objednávke obdržíte do mailu

Platba na dobierku, či už v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi

Zakúpený tovar doručujeme nasledovnými spôsobmi:

Tovar vám bude doručený kuriérskou spoločnosťou alebo paletovou prepravou

Tovar v našej réžií dovezieme a vyložíme presne na miesto určenia

Tovar si je možné osobne vyzdvihnúť na showroome alebo na adrese skladu

Ceny

Všetky ceny uvedené na stránke www.GRILLTIME.sk sú konečné, vrátane DPH a bez ďalšieho navýšenia. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo na zmenu cien. Konečná cena pre kupujúceho je uvedená v potvrdení objednávky.

Zľavy a zľavové kupóny

V prípade, že zľava alebo zľavový kupón bude uplatnený v rozpore s pravidlami danej zľavy či zľavového kupónu, má predávajúci právo také uplatnenie zľavy alebo zľavového kupónu odmietnuť.

V takom prípade je klient informovaný a bude mu ponúknutá možnosť vybaviť objednávku bez tejto zľavy, či uplatneného kupónu. Pravidlá a podmienky pre uplatnenie konkrétnej zľavy sú priložené buď priamo k zľave (formou písanej informácie), alebo je pri zľave uvedený odkaz webovú stránku / stránky, kde sú pravidlá zľavy detailne opísané.

Pokiaľ nie je výslovne uvedené inak, každú zľavu, alebo kupón je možné uplatniť iba raz. V prípade viacnásobného použitia má predajca právo neuznať opakovanú zľavu.

V prípade, že je hodnota darčekovej poukážky alebo zľavového kupónu vyššia, než hodnota nákupu, rozdiel sa neprevádza na nový kupón a nevyčerpaná suma sa spätne neprepláca.