2 PIZZE wood – antik červená

2 145,00  s DPH

Vysoko dizajnová a výkonná vonkajšia pec, ktorá vám spríjemní vonkajšie varenie. Funkčný dizajn a dôraz na detaily v kombinácii s najlepšími technológiami Alfa robia z pece 2 Pizzy mimoriadne výkonný nástroj na varenie, ktorý sa dokonale hodí do moderných vonkajších priestorov.

Katalógové číslo: AFR-10162 Kategória: , Značka:

Popis

Vďaka svojim kompaktným rozmerom a jednoduchému použitiu je ideálny, ak máte na balkóne, terase alebo na záhrade málo miesta, ale chcete si varenie vonku užiť. Pec 2 Pizza sa rýchlo zahreje a je okamžite pripravená, čo vám umožní pripraviť mnoho receptov a poskytne vám potešenie z pohostenia a prekvapenia vašich najbližších priateľov pizzou, rovnako dobrou ako z pizzérie, či pečenou rybou so zeleninou.

Klenba z nerezovej ocele a izolácia z keramických vlákien v kombinácii so žiaruvzdorným dnom zaisťujú vysoký výkon pečenia a zakaždým dokonalé výsledky. Model 2 Pizzy je k dispozícii vo verzii na drevo alebo na plyn. Vďaka praktickej sade Hybrid Kit môžete rozhodnúť, či budete v modeli na plyn variť na dreve, a vybrať si, ktoré palivo použijete na najlepšiu prípravu vašich receptov.

Ďalšie informácie

Rozmery 76,5 × 95 × 105,5 cm