OFYR KAMADO TABLE BLACK 135 PRO TEAK WOOD KJ

3 095,00  s DPH

Katalógové číslo: O-K-T-B-135-PRO-TW-KJ Kategórií: Značka:

Popis

OFYR KAMADO TABLE 135 prináša do sveta grilovania jedinečné prepojenie značky OFYR s výrobcami vajíčkových grilov akými sú BIG GREEN EGG alebo KAMADO JOE. Práve toto spojenie je cesta ako platňové grily od vajíčkových neoddeľovať, ale práve naopak, využiť z každého maximálny potenciál.

Stoly KAMADO TABLE sa vyrábajú v prevedení z CORTEN® ocele alebo BLACK.

Keďže je stôl na kolieskach, je veľmi skladný a možno ho ľahko premiestňovať.

Tento jedinečný produkt disponuje z bočnej strany madlom z teakového dreva, vďaka ktorému je manipulácia s ťažkým grilom mimoriadne jednoduchá.

Ďalší skladovací priestor sa hodí na ukladanie uhlia a ďalšieho príslušenstva.

Vďaka tomuto stolu budete mať svoje vajíčko štýlovo uložené a celá kuchyňa bude zladená v štýle OFYR.

K dispozícií sú 2 verzie s vrchnou doskou a to masívne teakové drevo alebo elegantná betónová tvárnica, ktorá môže najviac dlhodobo odolávať celoročným nástrahám počasia. Betónová doska skvele vynikne napríklad v kombinácii s keramikou OFYR .Tento betónov variant nie je k dispozícii pre gril Kamado Joe Classic II.

Teakové drevo je prírodný a odolný produkt a ak ho nebudete práve dlho používať, je lepšie ho skladovať v uzavretých priestoroch pred vlhkosťou.
Poznamenávame, že gril Kamado Joe resp. BGE nie je súčasťou tohto produktu, samozrejme ponúkame Vám aj možnosť zakúpiť súčasne celý set.

Produktový list – OFYR KAMADO TABLE PRO KJ

Ďalšie informácie

Hmotnosť 133 kg